Etkinmarket.com

Üreticiler

Bonié Créme Anti - Rides Kırışıklık Kremi

Bonié Créme Anti - Rides Kırışıklık Kremi

BOTOX ETKİLİ BONİE ANTİ RİDES KREM (KIRIŞIKLIKLARA KARŞI GÜÇLÜ ETKİ) 

                                                   STOKTA YOK

 

Detaylar


125,00 TL Vergi dahil


Bana bildir, ne zaman kullanılabilir

Sadakat programı Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 12 Puanlarınız karşılığında hediye çeki kazanabilirsiniz 2,40 TL. Ödül puanlarınızBOTOX ETKİLİ BONİE ANTİ RİDES KREM

ÜCRETSİZ KARGO - HEMEN AL, KAPIDA ÖDE!

Kırışıklıklar biyolojik yaşlanmanın başlıca işaretidir. Mimik kırışıklıkları veya ifade çizgileri olarak tabir edilen kırışıklıklar, yüz kaslarının tekrarlanan hareketleri sonucunda oluşan ve alın çatma, gülme ve göz kenarlarında kalmaya meyilli kırışıklıklardır. Yaş ilerledikçe deri elastikiyetinin çoğunu yitirir, kırışıklıklar daima kalır ve yıllar geçtikce derinleşir.

Bonie Botoks Kremi

Bayanların bu güne kadar bu kırışıklardan korunmak için nemlendirici ve kırışıkları uzun süre kullanım sonrası sadece dondurabilen, yok olmasına yardımcı olamayan kremlerden başka, kırışıklık gidermek için tek yaralanabilecekleri şey Botoks uygulamalarıydı.

Tıp, Bilim ve Teknolojinin birbirine bağlı gelişmesi sonucu geçtiğimiz yıllarda başarıya yaklaşmış kremler piyasada yerini almaya başlamıştı, ancak; bu kremler tam olarak sorunu giderememekte ve botoks uygulamasında ki kadar başarılı olamamaktaydı.

Bu gün geldiğimiz noktada belki de çok uzak görünen ya da bu kadar etkili olması beklenmeyen Bonie Anti-Rides Krem ile kırışıklık tarihinde yeni bir sayfa açılıyor. Syn-Ake teknolojisiyle SWISS TECHNOLOGY AWARD ödülünü kazanan Bonie Anti-Rides artık enjeksiyon  olmaksızın botoks etkisini yaşamınızı sağlayacaktır.

KULLANIMI:

SYN-AKE'in Botoks benzeri etkiye sahip olduğu ve 28 gün, günde 2 defa düzenli kullanımla yüzdeki kırışıklıkları %52 azalttığı 2005 yılında İsviçre'deki Dermscan laboratuarında yapılan testlerle ispatlanmıştır.


 • Bonie botoks kremi ile 10 yaş gençleşmenin garantisini veriyoruz.
   
 • Botoks etkili krem ağrısız, sızısız, yan etkisiz.
   
 • Daha genç görünmek ve kırışıklıklardan kurtulmanın tek yolu Bonie botoks kremidir.
   
 • Boyun bölgesi ve yüzünüzdeki etkiyi hemen fark edeceksiniz.
   
 • 28 günde güzelleşecek, kırışıklıklardan eser bile kalmayacak


İÇİNDEKİLER: Dub vc10,nex base 2006,cinnamon,e-vitamini,pentavitin

 

SIKÇA SORULAN SORULAR:

Bonie Anti-Rides ejekte Botox yöntemi kadar etkili midir?

Her iki tedavi yöntemi birbirinden farklılıklar gösterir. Botox enjekte sisteminde kaslar felç edilerek mimik hareketlerinden oluşan çizgilerin oluşması engellenirken Bonie Anti-Rides krem ile bu kırışıklıklar tedavi edilerek var olanlar yok olurken oluşmak üzere olan çizgilerin de önüne geçilir. Botox enjektesinin Bonie Anti-Rides Kremden ayrılan diğer bir özelliği ise tik hareketlerini engelleyebilmesidir. Kaslar felç olduğundan beyinden gelen tik hareketinin oluşmasına engel olunabilmektedir. Yani kısaca amacımız kırışıklıklardan kurtulmaksa en etkili ve sağlıklı yöntemin Anti Rides krem olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca Anti-Rides Krem'in enjekte uygulamadaki gibi yanlış uygulanma riski kesinlikle yoktur. Daha sağlıklı ve genç bir yüz için her gün 2 kez 25 gün kullanılması yeterlidir.

Bonie Anti-Rides Kremin yan etkileri var mıdır? 

Kesinlikle şimdiye kadar bildirilmiş bir endikasyonu yoktur ancak biz yine de alerjik bir cilt yapısına sahip kişilerin cilt doktoru ya da uzmanı gözleminde kullanmalarının uygun olacağını söylemekteyiz. 

25 Günlük kullanımdan sonra kullanım kesildiği taktirde etkisini yitirir mi?

25 günlük kullanım yalnızca tam etkisinin ortaya çıkması için gereken süredir, tabii ki tedaviye devam etmek oluşabilecek yeni çizgilerin önünü keseceği gibi var olan çizgilerin tamamen yok olmasını sağlayabilir. Bu 25 günlük etki süresi cilt yapısına göre değişiklik gösterebileceği gibi bünyeye göre de değişebilmektedir. Şimdiye kadar elde edilen raporlara göre en kısa 17 en uzun 45 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Ortalama etki süresi 25 gündür. Kullanım kesilirse, belli bir süre sonra yeni kırışıklıklar belirebilir, ancak tedavi olan kırışıklıklar uzunca bir süre daha sizi rahatsız etmeyecektir. 

Bonie Anti-Rides Kremin diğer kremlerle kullanımında her hangi bir sakınca var mıdır? Krem uygulaması yapılırken gün içerisinde makyaj yapmak cilde zarar verir mi?

Bonie Anti-Rides Krem'in herhangi bir yan etkisi olmadığı gibi diğer tüm krem ve bakım ürünleriyle birlikte kullanımda bir sakınca yoktur ancak biz maksimum etki için nemlendirici türü kremlerle birlikte kullanılmamasını önermekteyiz çünkü; Bonie Anti-Rides Krem içeriğinde zaten nemlendirici özelliği barındırmaktadır. Makyaj yapmanın da bir sakıncası yoktur ancak bildiğimiz üzere makyajın cildi deforme edici özelliğinden sebep ürün etkisini daha uzun sürelere yayabilir. En kısa sürede etkisini görebilmek için makyaj yapmamak ya da hafif makyaj uygulamaları yapmanın daha etkili olacağını bilmelisiniz.

Bonie Anti-Rides Krem içeriğinde Botoxta olduğu gibi yılan zehiri var mıdır?

Öncelikle Botox içeriğindeki onlarca maddeden sadece biri yılan zehiri içerisinde bulanan bileşiklerden yine sadece biriyle uyuşmaktadır. Dolayısıyla buna yılan zehiri demek yanlış olur. Bonie Anti-Rides Krem etkisini SYN-AKE isimli yöntemle sağlamaktadır. İçeriğinde her hangi bir zehir ya da toksit madde içermez, yan etkisi yoktur.

 

 

 

 

Sağlık Bakanlığının 05.02.2007 tarih ve 6029 sayılı bildirimi ile üretilmiştir.

Sepet  

(boş)