Etkinmarket.com

Üreticiler

Peptique 6 Aylık Kür

Peptique 6 Aylık Kür

Tüm resimleri göster

EŞSİZ BİR ANTİ-AGING KREMİ. %100 GARANTİLİ FORMÜLASYON.

Detaylar


379,00 TL Vergi dahil

Mevcut:

25 Stoktaki Ürün

Sadakat programı Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 37 Puanlarınız karşılığında hediye çeki kazanabilirsiniz 7,40 TL. Ödül puanlarınız"EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ" ile HEMEN AL, KAPIDA ÖDE!

AMERİKA'DASTRIVECTIN VE OHT DENSONRA PİYASAYA ÇIKMIŞ

EN ÜSTÜN İÇERİKLİ 4 PEPTİDE İÇEREN SERTİFİKALI KIRIŞIK KREMİ 177.4 MLImage and video hosting by TinyPic

Peptique kullanmaya basladiginiz andan itibaren neden Amerikanin en iyi kozmetik sirlarina sahip oldugunu anlayacaksiniz.

Amerikan "Solutions From Science" firmasının pürüzsüzleştirici bakım kompleksi Peptique ile Hollywood yıldızlarının gençlik sırrı çözüldü. Yaşlılık lekeleri ve çizgilerinin gözle görülür derecede azalmasına yardımcı olan Peptique; sıkılaştıran, yeniden yapılandıran ve kırışıklıkları gideren çok özel formülüyle yaşlanma sürecini yavaşlatıp, her zaman genç kalmanızı sağlayacak. Çıktığı günden beri kozmetik piyasasını tersyüz eden birçok dergi gazete ve programa konu olan ürünün en belirgin farkı 4 en üstün peptidin içeriğinde olması...

NEDEN PEPTIQUE?

Peptique'in başka hiçbir anti-aging kreminde olmayan % 6.6 oranındaki zengin ve konsantre Peptide içeriğini belgeleyen sertifika her kutuda ürün ile birlikte tüketicilere sunulmaktadır. 4 adet peptide in kullanıldığı ilk ve tek kremdir. Peptitler kırışıklara ve çatlaklara karşı kullanılan en etkin maddelerdir... 4 çeşit Peptide içeriği; Cilde yüksek oranda nem kazandırır, elastikiyet kaybını önler, Gençlik hormonuna benzer etkisiyle yaşlanma belirtilerini azaltır ve kolojen üretimini arttırır. Ayrıca Avokado, Üzüm çekirdeği ve Jojoba yağı ile A, C, D, E vitaminleri de içeren Peptique bu zengin özellikleriyle dermatologların hassasiyetle önerdiği bir üründür. Formülündeki Matrixyl 3000adlı Peptide karışımının etkinliği, Paris’te düzenlenen Dünya Dermatoloji Kongresi’nde kanıtlandı. Peptique’teki aktif bileşenler, dermatologlar tarafından tavsiye ediliyor. 


 

Sepet  

(boş)