Etkinmarket.com

Üreticiler

Drop Shipping Benefits

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARGO TAKİP

Ürünlerinizi internetten ya da telefon ile sipariş ettikten sonra, anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla ürününüz sizlere gönderilmek üzere kargoya verildiğinde e-mailiniz aracılığıyla haberdar edilecek ve size verilecek kargo takip numarasıyla nakliye aşamasını adım adım takip edebileceksiniz.

Kapıda Ödeme seçeneğini seçtiğinizde, ürün size ulaştıktan sonra;

  • Kapıda ödeme hizmet bedeli (Kargo şirketleriyle yapılan anlaşma gereğince, bu bedelin sizden tahsil edileceğini unutmayın. Kapıda ödeme hizmet bedeli, kargo şirketi tarafından fatura edilmektedir. Bu nedenle kapıda ödeme tahsilat ücretinin kurumumuzla hiç bir ilgisi bulunmamaktadır) 5 TL'dir. Teslimatta Ödeme seçeneği ile sipariş verdiğiniz ürünler kapınıza geldiğinde, teslimatı gerçekleştiren kargo yetkilisine nakit veya kredi kartı (tek çekim) ile ödeme yaparak siparişinizi teslim alabilirsiniz.

 

İADE KOŞULLARI

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

  • Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz. 
  • Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak duruma gelen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
  • Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
  • İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.
  • İadesi yapılacak olan ürünler, Etkinmarket.Com'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. İade Onayıyla birlikte ürün bedeli 24 saat içerisinde hesabınıza geri yatırılır. 
Ana sayfaAna sayfa

Sepet  

(boş)